Vaillant ecoTec Plus

Nowy Vaillant ecoTec Plus z inteligentną funkcją IoniDetect samoczynnie dostosowuje pracę kotła do zmian rodzaju i jakości gazu. Dzięki tej technologii nie trzeba obawiać się różnic w jakości dostarczanego gazu ani konieczności zmiany nastaw do efektywnego spalania przy wahaniach jakości gazu. Szeroki zakres dostępnych mocy maksymalnych: od 15 do 35 kW. Posiada bardzo niską modulacje mocy minimalnej, która przekłada się na oszczędnośc w spalaniu gazu. Nowoczesny interfejs z ekranem dotykowym oraz czytelny wyświetlacz dotykowy ułatwia obsługę. Technologia IoniDetect pozwala na stałą kontrolę jakości pracy kotła, co oznacza zmniejszenie zużycia energii. Zapewnia także optymalizacja procesu spalania. Adaptacyjna automatyka gazowa płynnie dostosowuje mieszaninę gazowo-powietrzną do jakości gazu. Kocioł ecoTecPlus występuje w wersjach jednofunkcyjnych VC oraz dwufunkcyjnych VCW.


serwis vaillant kraków

Vaillant ecoTec Pro

Kocioł gazowy kondensacyjny, wiszący, jedno i dwufunkcyjny. Ten model jest dobrym wyborem przy mniejszym zapotrzebowaniu grzewczym. Posiada pneumatyczną automatyke gazową, która słynie z niezawodności przez długie lata. Szybka dostawa ciepłej wody przy włączonej funkcji "ciepłego startu".

serwis vaillant kraków

Vaillant ecoTec Pure

EcoTEC Pure nie wymaga wiele miejsca do zainstalowania, dzięki temu można go zamontować w nowych i modernizowanych domach jednorodzinnych. Sprawdzona i przetestowana konstrukcja zapewniająca komfort i bezpieczeństwo. Dostępny jest w wersji jednofunkcyjnej z możliwością podłączenia zasobnika ciepłej wody użytkowej oraz w wersji dwufunkcyjnej czyli przygotowuje  ciepłą wodę przepływowo w wyienniku płytowym. Pneumatyczny moduł gazowo-powietrzny. Bardzo solidny, niezawodny i trwały.

serwis vaillant kraków

Vaillant ecoTec Exclusive

Najbardziej korzystne energetycznie wytwarzanie ciepłej wody użytkowej! Zastosowany wymiennik ciepła ExtraCondense oferuje o 10% wyższą sprawność przy wytwarzaniu c.w.u. w porównaniu z konwencjonalnymi kotłami dwufunkcyjnymi. IoniDetect - dzięki tej technologii urządzenie dostosuje się do różnic w jakości dostarczanego gazu. Nowy, duży wyświetlacz tekstowy. Kocioł ecoTEC exclusive został oznaczony naszym znakiem najwyższej trwałości i komfortu ciepłej wody przy najniższym osiągalnym energii — etykietą Green iQ. Oznaczenie to potwierdza, że jest idealny dla użytkowników, którzy szczególnie cenią energooszczędność.

serwis vaillant kraków

Vaillant ecoCOMPACT VSC

Wysoka wydajność c.w.u. za sprawą zasobnika ładowanego warstwowo. System ELGA umożliwia szerszą modulację zakresu mocy kotła oraz zapewnia optymalizację procesu spalania, a w efekcie zmniejsza zużycie gazu. Zasobnik warstwowy wykorzystuje energię do przygotowania ciepłej wody o wiele skuteczniej niż zasobniki z wężownicą. W płytowym wymienniku ciepła podgrzewa się do zadanej temperatury jedynie niewielkie ilości wody i dostarcza je do zasobnika od góry. Zasobnik o pojemności 90 litrów stosowany w kotłach VSC 206, VSC 306 ecoCOMPACT jest równie wydajny co konwencjonalny zasobnik z wężownicą o pojemności 150 litrów. Zasobnik o pojemności 150 litrów w kotle VSC 206 i VSC 306 ecoCOMPACT ma taką wydajność początkową ciepłej wody jak zasobnik z wężownicą o pojemności 282 litrów.

serwis vaillant kraków

Saunier Duval Thelia Condens

Jeden z najbardziej popularnych modeli kotłów Saunier Duval. W sprzedaży od 2015 roku jest najczęśiej wybieranym modelem ze względu na dobry stosunek ceny do jakości. Posiada aluminiowy wymiennik, który zapewnia wysoką żywotność i odporność na korozję. Prosty i intuicyjny panel obsługi. Kompatybilny z czujnikiem temperatury zewnętrznej co umożliwia automatyczną regulację temperatury zasilania. Występuje w wersji dwufunkcyjnej oraz jednofunkcyjnej z możliwością ładowania zasobnika ciepłej wody.

serwis vaillant kraków

Saunier Duval IsoFast i IsoTwin Condens

Kotły serii Iso zapewniają wyjątkowy komfort ciepłej wody użytkowej. Wersja IsoFast jest wyposażona w jeden zasobnik 21 litrów, a IsoTwin w dwa zasobniki po 21 litrów. Zasobniki w tych urządzeniach są ładowane warstwowo dzięku temu jest błyskawiczny dostęp do ciepłej wody nawet przy dużych poborach. Technologia spalania FlameFit steruje mieszanką gazowo powietrznąm i dzięki temu optymalizuje proces spalania oraz zapewnia niską modulację mocy kotła przyczyniając się tym do zmniejszenia zużycia gazu. Technologia IsoDyn3 opatentowana przez Saunier Duval to inteligentne ładowanie zasobników. Zasobnik nie jest ponownie ładowany jeżeli urządzenie nie wykryło poboruciepłej wody. Zastosowanie czujnika przepływu c.w.u. pozwala na monitorowanie ilości pobieranej wody i zarządzanie procesem ładowania zasobnika. Inteligentne ładownie zasobników polega na uczeniu się nawyków użytkownika czyli obliczanie o jakiej porze zapotrzebowanie na ciepłą wodę jest największe.

serwis vaillant kraków

Saunier Duval Niedźwiedź Condens

Kotły Niedźwiedź Condens to kontynuacja sprawdzonej serii kotłów charakteryzujących się wysoką sprawnością. Nowa seria stojących kotłów obejmuje nowoczesne kotły kondensacyjne zapewniające ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody przy współpracy z zasobnikiem zewnętrznym. Charakteryzują się bezproblemowym dostosowaniem do każdego typu instalacji oraz długą żywotnością. Grubościenny korpus z wężownicowym wymiennikiem kondensacyjnym ze stali szlachetnej. Duża pojemność wodna, dobra współpraca zarówno z instalacjami starymi, jak i nowymi. Szczególnie polecany do wymiany wyeksploatowanych instalacji w budynkach jednorodzinnych lub komercyjnych. 

serwis vaillant kraków
(c)2021, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Pozycjonoawnie: Kowal24